|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Рушникосушарка електрична Deffi 500х800 мм з лівим підключенням, 120 Вт, білий
Електрична рушникосушарка «Стандарт» класичної форми зарекомендувала себе як зручний, надійний та практичний виріб для ванної кімнати будь-якого типу. ТМ Deffi пропонує своєму покупцеві продукт з високоякісної нержавіючої сталі, який не тільки ідеально підійде для вашого інтер’єру, а й забезпечить своєю функціональністю затишок, комфорт і максимальну тепловіддачу в приміщенні. Дана модель має скобоподібні перемички.
Характеристика рушникосушарки Deffi 500х800 мм
| Кількість ребер, шт | 6 |
| Термін гарантії від виробника | 60 міс |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Заглушка | Так |
| Колір | Білий |
| Кріплення | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Кран Маєвського | Так |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | 65 град. |
| Теплова потужність | 120 Вт |
| Тип підключення | Лівий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Товщина стінки колектора | 1.2 мм |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Ширина | 530 мм |