Після налаштування температури нагрівання води потрібно вибрати режим роботи ТЕНів:
- Високоощадний режим (0,7 кВт для моделей із «мокрим» ТЕНом і 0,8 кВт для моделей із «сухим» ТЕНом)
— стандартний режим (1,2 кВт для моделей із «мокрим» ТЕНом і 1,3 кВт для моделей із «сухим» ТЕНом)
- обидві кнопки — увімкнеться прискорений режим (2 кВт) Водонагрівач автоматично використовує обрану потужність для нагрівання води в баку.
Характеристики
| Основні |
| Виробник | Ocean |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 365 мм |
Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 36 місяців на бак
Комплект постачання
- Водонагрівач — 1 шт.
- Ощадний клапан — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації — 1 шт.
- Паковання — 1 шт.
- Наплічні анкери — 2 шт.
- Дренажна трубка — 1 шт.
]]>