|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Мийка кухона Santo A plus 78*50 см бежева
Відмінна модель мийки для сучасної кухні. Велика і комфортна чаша дозволяє мити навіть самі великі сковорідки або протвени.
Мойка виготовлена зі штучного каменю (80% гранітної крихти, 20% єднальних компонентів). З легкістю витримує високу температуру, стійка до нальту і ударів.
Гарантія - 36 місяців!
Завдяки широкому простору біля чаші, на цю модель з легкістю можна встановити одночасно - змішувач, декілька дозаторів, кран фільтру, кнопка подрібнювача. Отвори для усього цього ми робимо безкоштовно, уточніть необхідність при оформленні замовлення.
До мийок цього бренду, у нас є можливість підібрати ідеально у колір: змішувач, дозатор, сифон, і навіть кнопку подрібнювача
Якщо у вас залишилися питання по цій моделі - залишайте заявку або пишіть нам для уточнення інтиресующих вас деталей. Ми з радістю підберемо вам найкомфортнішу мийку !
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Глубина чаши | 190 мм |
| Длина мойки | 780 мм |
| Ширина мойки | 500 мм |
| Ширина чаши мойки | 430 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 400 мм |
| Высота мойки | 190 мм |
| Длина чаши мойки | 380 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Нет |
| Основные | |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Производитель | Santo |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал мойки | Гранит |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Вес | 15 кг |
| Цвет | Бежевый |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Гранит |
| Форма | Прямоугольная |
| Поверхность | Матовая |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип установки | Врезная |
| Особенности | Отверстие под смеситель |
| Цвет мойки | Бежевый |
| Количество чаш | 1 основная |
| Габариты (ШхГхВ) / Диаметр мойки, см | 78*50*19 |
| Габариты чаши (ШхГхВ), см | 38*43*19 |