|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
До комплекту входить:
Мийка розмір 60*45 Monro
Змішувач з можливістю підключення до фільтру, з висувним виливом Venta
Дозатор для миючого засобу
Килимок для сушки посуду
Сифон
Кріплення
Опис
Змішувач для кухні VENTA VS82FES із вигнутим виливом. Змішувач одноважільний з керамічним картриджем 35 мм. Головною перевагою змішувачів Venta є те, що вони виготовлені з харчової нержавіючої сталі SUS 304, яка не містить шкідливих домішок. VENTA VS82FES має можливість додаткового підключення до системи фільтрації води та висувний гусак змішувача.
Характеристики
| Модель | VS82FES |
|---|---|
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Спосіб встановлення | Врізний |
| Форма виливу | вигнутий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Колір | нержавійка |
| Тип виливу | поворотний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Довжина виливу | 233,0 мм |
| Бренд | VENTA |
Кухонна мийка Handmade MONRO 60*45
*оригінальний дизайн: килимок+дозатор+сифон(у колір мийки)
*можливість встановити під стільницю та над стільницею
*легко доглядати та мити
Мийка має чашу глибиною 220 мм, що забезпечує зручність щоденного використання. Тип установки - універсальний, як на стільницю, так і під стільницю. Для монтажу мийки потрібна ширина стільниці не менше 500 мм. Комплектація мийки: сифон, кріплення, дозатор, кошик.
| Виробник | Monro |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Глибина чаші | 350 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 550 мм |
| Довжина чаші мийки | 220 мм |