|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мийка кухонна SANTO forest 78*50 см(чаша ліворуч) чорна
Відмінна модель мийки для сучасної кухні. Велика і комфортна чаша дозволяє мити навіть самі великі сковорідки або протвені.
Мийка виготовлена зі штучного каменю (80% гранітної крихти, 20% єднальних компонентів). З легкістю витримує високу температуру, стійка до нальоту і ударів.
Гарантія - 60 місяців!
Завдяки додатковому простору біля чаші, на цю модель з легкістю можна встановити одночасно - змішувач, декілька дозаторів, кран фільтра, кнопка подрібнювача. Отвори для усього цього ми робимо безкоштовно, уточніть необхідність при оформленні замовлення.
У чаші цієї мийки зроблені невеличкі ступеньки, завдяки яким, можна встановити дуже зручний килимок, ідеально у розмір чаші (не входить у вартість мийки). Уточніть необхідність при замовленні
До мийок цього бренду, у нас є можливість підібрати ідеально у колір: змішувач, дозатор, сифон, і навіть кнопку подрібнювача
Якщо у вас залишилися питання щодо цієї моделі - залишайте заявку або пишіть нам для уточнення деталей, що вас цікавлять. Ми з радістю підберемо вам найкомфортнішу мийку!
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Глибина чаші | 180 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 180 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Ширина чаші мийки | 395 мм |
| Довжина чаші мийки | 440 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Граніт |
| Форма | Прямокутна |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | мійка |
| Гарантія | 60 місяців |
| Тип установки | Врізна |
| Ширина шафи | 78 |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Габарити (ШхГхВ)/ Діаметр мийки | 78 x 50 x 19 |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 44x39.5x19 |