|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мийка кухона SANTO Alia plus 78*50 см світло сіра
Відмінна модель мийки для сучасної кухні. Велика і комфортна чаша дозволяє мити навіть самі великі сковорідки або протвени.
Мойка виготовлена зі штучного каменю (80% гранітної крихти, 20% єднальних компонентів). З легкістю витримує високу температуру, стійка до нальту і ударів.
Гарантія - 60 місяців!
Завдяки широкому простору біля чаші, на цю модель з легкістю можна встановити одночасно - змішувач, декілька дозаторів, кран фільтру, кнопка подрібнювача. Отвори для усього цього ми робимо безкоштовно, уточніть необхідність при оформленні замовлення.
До мийок цього бренду, у нас є можливість підібрати ідеально у колір: змішувач, дозатор, сифон, і навіть кнопку подрібнювача
Якщо у вас залишилися питання по цій моделі - залишайте заявку або пишіть нам для уточнення інтиресующих вас деталей. Ми з радістю підберемо вам найкомфортнішу мийку !
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Глибина чаші | 190 мм |
| Ширина мийки | 780 мм |
| Висота мийки | 190 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 380 мм |
| Довжина чаші мийки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Граніт |
| Форма | Прямокутна |
| Поверхня | Матова |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 60 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Сифон | Докуповується окремо |
| Ширина, див | Менш ніж 60 |
| Тип установки | Врізна |
| Особливості | Отвір під змішувач |
| Колір мийки | Світло сіра |
| Ширина шафи | 40 |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Габарити (ШхГхВ) / Діаметр мийки, см | 78*50*19 |
| Габарити чаші (ШхГхВ), см | 38*43*19 |
| Ширина в пакованні (см) | 55 |